Návštěva místní knihovny
Vyhodnocení AJAXE pro třeťáky a druháčky - jsme na stránkách POLICIE ČR
Přijel tentokrát živý Ajax..... Ukázka výcviku psů pro celou školu
06.07.2018
Zvířecí den ve třetí třídě
Domácí mazlíčci
Vrátili jsme se z ozdravného pobytu
Penzion Krásná, Pěnčín
20.06.2018
Přijatí žáci
Výsledky zápisu do základní školy

Změna pro nový školní rok
05.08.2017 Mgr. Bc. Miroslava Melicharová   Tisk

- s nostalgií opouštíme Třebušín

Konec školního roku se letos nesl ve znamení stěhování - naši školu čeká od září velká změna – budeme všichni pod jednou střechou, neboť se do hlavní budovy přesune i 1. a 2. ročník, které dosud působily v obci Třebušín. Těšíme se na nejmladší spolužáky i na to, že škola bude soudržnější a budou se nám lépe budovat vztahy napříč třídami. Zároveň ale Třebušín opouštíme s nostalgií a budeme rádi vzpomínat na roky, které jsme v tamní školní budově prožili. Všichni naši žáci za posledních cca třicet let třebušínskou školou prošli, navštěvovali tam některou z tříd prvního stupně (nejčastěji 1. a 2.). Oceňovali jsme krásné a klidné prostředí školy i obce, byli jsme rádi, že se můžeme účastnit obecního života (vystoupení dětí v kostele, vystoupení pro seniory, na husitských slavnostech), s radostí jsme vyráželi do okolní krajiny (výstupy na Kalich, drakiády). Některé z těchto akcí jistě nezrušíme a alespoň občas se do Třebušína budeme rádi vracet.