Návštěva místní knihovny
Vyhodnocení AJAXE pro třeťáky a druháčky - jsme na stránkách POLICIE ČR
Přijel tentokrát živý Ajax..... Ukázka výcviku psů pro celou školu
06.07.2018
Zvířecí den ve třetí třídě
Domácí mazlíčci
Vrátili jsme se z ozdravného pobytu
Penzion Krásná, Pěnčín
20.06.2018
Přijatí žáci
Výsledky zápisu do základní školy

Vyhodnocení AJAXE pro třeťáky a druháčky - jsme na stránkách POLICIE ČR
06.07.2018 Mgr. Iveta Šteiglová   Tisk
Název akce:Vyhodnocení AJAXE pro třeťáky a druháčky
Termín konání:20.06.2018
Místo konání:Ploskovice
Vedoucí:Mgr. Iveta Šteiglová

Přijel tentokrát živý Ajax..... Ukázka výcviku psů pro celou školu

Každý rok naši žáci se zájmem vyplňují stránky Ajaxe. Je to naše tradice zavedená ještě v Třebušíně. Pes Ajax je pro školáky motivací. Dílčí úkoly mají pro děti význam: znát dopravní značky, situace v bezpečnostním provozu, nebezpečí šikany, prevence proti drogám, mezilidské vztahy, opatrnost, když jsem sám doma.

Žáci byli slavnostně odměněni za celoroční úsilí.
´
Těší nás, že můžeme takto spolupracovat s Policií ČR, konkrétně s nprap. Pavlou Kofrovou, které bych chtěla moc poděkovat za vyhodnocení Ajaxe a dlouhodobou spolupráci. Žáci ji již znají a tak s ní dokáží prodiskutovat kterékoliv téma . Paní Kofrová jezdila celé období k nám do Třebušína, máme s ní výborné zkušenosti a těšíme se, že pokračujeme i v Ploskovicích.

Dnešní vyhodnocení bylo zpestřeno ukázkou výcviků psů Nicka a Árese. O ukázku se postarali pprap. Jaroslav Ebel a pprap. Bc. Jaroslav Vydra. Psovodi ukázali výcvik služebního psa a zadržení nebezpečného pachatele. Přehlídka byla unikátní. Pejskové si získali u dětí velké sympatie. Úspěch měla také ukázka policejního auta.
Dětem se vše moc líbilo. Věřím, že tato spolupráce mezi žáky a Policií ČR má velký význam. A tak se těšíme na další setkání.

Píšou o nás na stránkách policie, kde je možné si prohlédnout fotky. Prosím klikněte níže.

Mgr. Iveta Šteiglová