Poděkování rodičům
Do 1. ročníku můžeme přijmout i další zájemce

Výuka pokračuje
19.05.2020 Mgr. Bc. Miroslava Melicharová   Tisk

Ve škole přivítáme 25.5. jednu skupinu žáků 1. stupně, ostatní pokračují online v Teams

Školní skupina:
Milí žáci, těšíme se na vás :). Práce ve školní skupině bude začínat v 8 hodin. Přijďte k postrannímu vchodu školy (tam, kde byla dříve školka). Paní asistentka si vás vyzvedne a bude vám pomáhat se zadanými úkoly, abyste jich co nejvíce zvládli pod jejím vedením a nemuseli již pracovat doma. Nezapomeňte si s sebou vzít 2 roušky a sáček. Z učení si první den vezměte matematiku a český jazyk.

Výuka online:
Všechny ročníky pokračují v online výuce přes Teams. Čeká nás ještě více než měsíc práce a věřím, že nám to půjde stejně dobře jako dosud. Nadále dodržujte stanovený rozvrh, hodiny povedou učitelé, na které jste zvyklí.

Na závěr chci pochválit všechny žáky, kteří i v této době plní pečlivě své povinnosti, za dobrý přístup k výuce. Děkuji také rodičům za výbornou spolupráci. :)