Vítání občánků
Zahájili jsme školní rok
slavnostně a společně
Seznam sešitů a Vv pomůcek
pro žáky, kteří si sešity a Vv pomůcky pořizují sami
05.08.2017

06.10.2015 Mgr. Bc. Miroslava Melicharová   Tisk

Vážení rodiče,
v poslední době jsme zaznamenali výhrady ke školnímu stravování. Vzhledem k tomu, že se školní stravování řídí přísnými pravidly stanovými zákonem a vyhláškou, s nimiž jsme seznámili i členy stravovací komise, řeší se problém rozdílů mezi požadavky rodičů a předpisy plošně v celé republice. Česká televize na toto téma natočila reportáž, na niž zde máte odkaz. Školní stravování - reportáž České televize Jsme přesvědčeni, že řada výhrad rodičů vyplývá z neznalosti pravidel školního stravování a rozdílů mezi stravováním podle těchto pravidel a stravováním dětí doma. Možnost přijít do jídelny ochutnat naše jídla, kterou mají členové stravovací komise, nabízíme tímto i dalším zájemcům z řad rodičů.